موسسه خدماتی نظافتی اعزام کارگر و نیروی خدماتی

0

موسسه خدماتی نظافتی اعزام کارگر و نیروی خدماتی

موسسه خدمات نظافتی,موسسه نظافتی,موسسات نظافتی غرب تهران,دفتر نظافتی,دفتر خدمات نظافتی,دفتر خدمات نظافتی تهران,دفتر خدمات نظافتی در تهران,دفتر خدمات نظافتی غرب تهران,دفتر خدماتی و نظافتی,دفتر خدماتی و نظافتی تهران

اگر به کارگر جوان نیاز دارید ….
یا یک نیروی کاری مطمئن ….
ما آمادگی ارائه هرگونه خدماتی را داریم.

تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

شرکت خدماتی نظافتی برگ سبز ، با دارا بودن کارگران جوان و نیروی انسانی کار آزموده و حرفه ای چندین سال است در زمینه اعزام نیروی خدماتی به منازل ، شرکتها و ارگانها فعالیت دارد. شرکت ما با در اختیار داشتن نیروهای خدماتی خانم و آقا آمادگی انجام هرگونه فعالیتی را دارد.

موسسه خدماتی نظافتی اعزام کارگر و نیروی خدماتی

خدمات نظافتچیان و گارگران خدماتی منازل و خانه ها بصورت زیر است :
– : نظافت راه پله و پارکینگ
-: نظافت حیاط و شستشوی درب ساختمان
-: انجام کلیه امور نظافتی منزل
-: نظافت و گردگیری منازل و شرکتها
-: شستشوی ظروف و لباسها و اطو کردن آنها
-: آشپزی در منزل و اداره
-: جابجایی وسایل ، کمد ها میزها و مبلمان
-: اسباب کشی ، بسته بندی و چیدمان وسایل
-: و سایر امور محوله توسط صاحب کار (کارفرما)

* : توجه داشته باشید کارگران و نظافتچیان معرفی شده توسط شرکت خدماتی برگ سبز ، هر کاری مورد نظر شما باشد را انجام خواهند داد و فقط به موارد بالا محدود نمی باشد.

شرکت خدماتی نظافتی برگ سبز ، با داشتن پرسنل جوان ،کارآزموده و زرنگ ، کارهای شما را در سریعترین زمان ممکن انجام خواهد داد و می توانید بدون دغدغه به سایر کارهای مهمتر خود برسید و انجام کارهای پیش پا افتاده نظافتی و… را به کارگران و نظافتچیان ما بسپارید.

*: برای دریافت بهترین نیروی کاری ، حتما با شرکت هماهنگ کنید که دقیقا کاری که کارگر مورد نظر باید انجام شود چیست . که بهترین نیروی کار با ویژگی های انجام همان کار برای شما اعزام شود تا هم شما از عملکرد نیروی کاری راضی باشید و هم نیروی کاری به راحتی بتواند از پس آن فعالیت برآید.

چرا کار نظافت را به شرکت برگ سبز بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت خدمات نظافت برگ سبز به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: عواقب همکاری مستقیم با کارگران.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

موسسه خدمات نظافتی, موسسه نظافتی, موسسات نظافتی غرب تهران, دفتر نظافتی, دفتر خدمات نظافتی, دفتر خدمات نظافتی تهران, دفتر خدمات نظافتی در تهران, دفتر خدمات نظافتی غرب تهران, دفتر خدماتی و نظافتی, دفتر خدماتی و نظافتی تهران

اشتراک:

نظرات بسته اند