شرکت خدماتی نظافتی و سمپاشی منازل-رستوران-کارخانه

0

شرکت خدماتی نظافتی و سمپاشی منازل-رستوران-کارخانه

شرکت خدماتی نظافتی,شرکت خدماتی نظافتی تهران,شرکت نظافت منزل,شرکت نظافت,شرکت نظافت ساختمان,شرکت نظافتی,شرکت نظافت منازل,موسسه خدماتی نظافتی,موسسه خدماتی و نظافتی

با توجه به افزایش روز افزون جمعیت کلان شهرهای بزرگی مثل تهران و به تبع آن افزایش سرانه زباله خشک و تر تولید شده آنها مشکلات بهداشتی مربوط به حشرات و جوندگان مضر بهداشتی و زاد و ولد آنها افزایش چشمگیری داشته است که از جمله این حشرات و جوندگان سوسک حمام(سوسری آمریکایی) ، سوسک ریز( سوسری آلمانی) ، مگس و انواع موش و رات قابل ذکرند که از طریق لوله کشی فاظلاب شهری و و محل های دفع زباله وارد منازل میشوند.

در عصر حاضر و با وجود تکنیک های نوین مبارزه با حشرات و جانوران موذی و پیشرفت های تجهیزات سمپاشی ، دیگر روش های شخصی و قدیمی به هیچ وجه کنترل کننده نیستند. در بسیاری از منازل، ادارات، کارخانجات صنعتی و تولیدی با وجود خطرات شدید مسمومیت، سرطانزایی، بیماری های ریوی و جهش های ژنتیکی هنوز هم مسئولین بدون مراجعه به متخصصین این امر اقدام به سمپاشی میکنند. که بعلت عدم اطلاع از نوع و ترکیب سموم، دوز سموم، دستورالعمل های ایمنی و حفاظتی، خواص کشندگی سموم در ۹۸درصد موارد گزارشات مسمومیت و سرطانزایی موجود است.

شرکت خدماتی نظافتی و سمپاشی منازل-رستوران-کارخانه

 همواره اولویت شرکت های سمپاشی دانش بنیان تا حد امکان پیشنهاد های بهسازی محیط است و درصورت سمپاشی، استفاده از سموم کاملا ایمن و دارای مجوز وزارت بهداشت و با اطلاعات کامل از نوع و ترکیب سموم میباشد که هیچگونه خطری برای انسان و موجودات غیر هدف ندارد. شرکت خدماتی برگ سبز از تمام مسئولین و هموطنان محترم خواهشمند است به هیچ وجه ممکن به استفاده شخصی از هیچ نوع آفت کشی مبادرت نورزند و با مشورت شرکت های مبارزه با حشرات و جانوران موذی و متخصصین این امر که دارای مدرک حشره شناسی پزشکی هستند اقدام به کنترل آفات کنند.

شرکت خدماتی برگ سبز ، با چندین سال سابقه در امور سمپاشی منازل ، ادارات و رستورانها ، قادر به انجام این خدمات به بهترین کیفیت و با رضایت کامل شما عزیزان است. سمپاشی کاری بسیار تخصصی است و باید آن را به اهل فن آن سپرد. ما همیشه در کنار شما هستیم.

چرا کار نظافت را به شرکت برگ سبز بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت خدمات نظافت برگ سبز به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: عواقب همکاری مستقیم با کارگران.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

شرکت خدماتی نظافتی, شرکت خدماتی نظافتی تهران, شرکت نظافت منزل, شرکت نظافت, شرکت نظافت ساختمان, شرکت نظافتی, شرکت نظافت منازل, موسسه خدماتی نظافتی, موسسه خدماتی و نظافتی

اشتراک:

نظرات بسته اند