شرکت خدمات نظافت ادارات دولتی و شرکتهای خصوصی

0

شرکت خدمات نظافت ادارات دولتی و شرکتهای خصوصی

شرکت خدماتی نظافت منزل,شرکت خدماتی,شرکت خدماتی تدارک,شرکت خدماتی نظافتی در تهران,شرکت خدماتی نظافتی غرب تهران,شرکت خدماتی تهران,شرکت نظافتی در تهران,شرکت نظافتی مهسان

شرکت برگ سبز با چندین سال سابقه در امر نظافت و امکان عقد قرارداد با ادارات دولتی و شرکتهای خصوصی ، آمادگی خود را جهت انجام هرگونه خدمات نظافتی و یا اعزام نیروی کاری و کارگر نطافتچی اعلام می نماید.

نظافت ادارات و شرکتهای خصوصی باید با شرایط خاصی انجام شود. وجود اسناد و مدارک مهم ، کمدها ، وسایل حساس همچون کامپیوتر و سایر تجهیزات اداری فضای خاصی را بوجود آورده که نیازمند افرادی است که حتما تجربه کار در این شرایط را داشته باشند. همچنین وجود صندلی و کمدها و دراورها و…. سختی کار را دوچندان خواهد کرد.

شرکت خدمات نظافت ادارات دولتی و شرکتهای خصوصی

شرکت ما دارای پرسنل نظافتی متخصص به نظافت ادارات و شرکتها میباشد. یکبار امتحان کنید و از عملکرد بی نظیر ما خرسند شوید.

* : توجه داشته باشید کارگران و نظافتچیان منزل معرفی شده توسط شرکت خدماتی برگ سبز ، هر کاری مورد نظر شما باشد را انجام خواهند داد.

شرکت خدماتی نظافتی برگ سبز ، با دارا بودن نظافتچیان آقا و خانم ، زبده و حرفه ای ، قادر است کلیه امور منازل و شرکتها ، ساختمانها و مجتمع های اداری و تجاری را بصورت تخصصی انجام دهد. کافی است با ما تماس بگیرید و دقیقا مشخص کنید که برای چه اموری نیاز به نیروی کار و نظافت دارید. ما بهترین نیروهای خود را متناسب با امور شما معرفی و به محل اعزام خواهیم نمود.

چرا کار نظافت را به شرکت برگ سبز بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت خدمات نظافت برگ سبز به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: عواقب همکاری مستقیم با کارگران.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

شرکت خدماتی نظافت منزل, شرکت خدماتی, شرکت خدماتی تدارک, شرکت خدماتی نظافتی در تهران, شرکت خدماتی نظافتی غرب تهران, شرکت خدماتی تهران, شرکت نظافتی در تهران, شرکت نظافتی مهسان

اشتراک:

نظرات بسته اند