شرکت خدماتی و پرستاری از سالمند در منزل در تهران

0

شرکت خدماتی و پرستاری از سالمند در منزل در تهران

شرکت نظافتی غرب تهران,شرکت نظافتی در غرب تهران,شرکت نظافتی خدماتی,شرکت نظافتی شرق تهران,شرکت نظافتی تهران,شرکت خدمات نظافتی,شرکت خدمات نظافت منزل تهران

پرستاری از سالمندان یکی از این مشاغل است که شاید هم سخت باشد و هم نیاز به صبر داشته باشد. توجه به روح سالمند مهم‌ترین خصوصیت یک پرستار سالمند است.

ما به سالمندان شما کمک خواهیم کرد که هیچ دغدغه ای نداشته باشند….

صحت در اجرای فرامین پزشک مهمترین وظیفه یک پرستار در خانه است. پزشک مسئول معاینه، تجویز دارو و کنترل علائم و نشانه های تشدید یا بهبود بیماری می باشد و این بیمار، خانواده و اطرافیان او هستند که باید از فرامین پزشک تا بهبودی کامل پیروی کنند.

شرکت خدماتی و پرستاری از سالمند در منزل در تهران

عطوفت و مهربانی، شعور بالا، محتاط بودن، هوشیار بودن، ساکت بودن (انجام کار بدون سر و صدا)، فرز و چالاک بودن و شاد بودن از مولفه های یک پرستار خوب به شمار می رود.
علاوه بر موارد مذکور پرستار باید از نظر فنی و پزشکی نیز در کار خود مهارت داشته باشد که بتواند وظایف خود را به نحو احسن انجام دهد.

تمامی پرستاران شرکت برگ سبز  مسلط به امور سالمندان میباشند و جای هیچگونه نگرانی برای شما نخواهد بود.

پرستاری از سالمند خود را به ما بسپارید …
با کادری مجرب و دلسوز
ما به بهترین شکل از عزیزان شما پرستاری خواهیم کرد.

چرا کار نظافت را به شرکت برگ سبز بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت خدمات نظافت برگ سبز به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: عواقب همکاری مستقیم با کارگران.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

شرکت نظافتی غرب تهران, شرکت نظافتی در غرب تهران, شرکت نظافتی خدماتی, شرکت نظافتی شرق تهران, شرکت نظافتی تهران, شرکت خدمات نظافتی, شرکت خدمات نظافت منزل تهران

اشتراک:

نظرات بسته اند