شرکت خدماتی- نظافت ساختمان نوساز-اداری تجاری پاساژ مجتمع

0

شرکت خدماتی- نظافت ساختمان نوساز-اداری تجاری پاساژ مجتمع

شرکت خدماتی نظافت منزل,شرکت خدماتی,شرکت خدماتی تدارک,شرکت خدماتی نظافتی در تهران,شرکت خدماتی نظافتی غرب تهران,شرکت خدماتی تهران,شرکت نظافتی در تهران,شرکت نظافتی مهسان

نظافت ساختمان نوساز ، نظافت ساختمان در حال ساخت ، نظافت مجتمع های اداری تجاری  خود را به ما بسپارید. شرکت خدماتی نظافتی برگ سبز ، با کادری جوان و کارآمد بهترین سرویس را به شما ارائه خواهد نمود. نیروهای خدماتی نظافتی ما ، دارای سابقه چندین ساله در نظافت ساختمان های نوساز و درحال ساخت میباشند. همچنین تعداد کثیری از مشتریان ثابت ما مجتمع های تجاری و پاساژها هستند که از عملکرد ما رضایت کامل دارند.

شرکت خدماتی- نظافت ساختمان نوساز-اداری تجاری پاساژ مجتمع

* : ساختمان نوساز ویژگیهای خاص خودش را دارد. سیمان و گچ روی دیوارها و کف ها ریخته و سفت شده و یا پس از نقاشی قطرات رنگ روی کف سالنها ریخته است که باید با دقت هرچه تمام و سرعت بالا تمیز شود. موراد بسیار زیادی در تمیزکاری ساختمان نوساز وجود دارد که ما به همه اصول آن مسلط هستیم و شما را از عملکرد بی نظیر خود متعجب خواهیم کرد.

* : نظافت مجتمع های اداری و تجاری ، در سریعترین زمان قابل انجام است. این مجتمع ها معمولا مساحت کف زیادی دارند و کار آن بسیار زیاد است. نیروها ابتدا باید کفها را جارو کرده و سپس با طی نخی و آب همه جا را طی زده و تمیز کنند. همچنین در صورتی که نرده ها و راه پله و دیوارها نیاز به نظافت داشته باشد با کمال میل انجام خواهد گرفت. سرویسهای بهداشتی و… نیز در صورت لزوم نظافت خواهد شد.

به راحتی و با آرامش خیال تمامی کارهای نظافتی خود را به شرکت خدماتی نظافتی برگ سبز بسپارید . شما فقط نظاره گر عملکرد ما باشید . ما با بهترین و تمیزترین کار رضایت شما را بدست می آوریم.

* : توجه داشته باشید کارگران و نظافتچیان منزل معرفی شده توسط شرکت خدماتی برگ سبز ، هر کاری مورد نظر شما باشد را انجام خواهند داد.

شرکت خدماتی نظافتی برگ سبز ، با دارا بودن نظافتچیان آقا و خانم ، زبده و حرفه ای ، قادر است کلیه امور منازل و شرکتها ، ساختمانها و مجتمع های اداری و تجاری را بصورت تخصصی انجام دهد. کافی است با ما تماس بگیرید و دقیقا مشخص کنید که برای چه اموری نیاز به نیروی کار و نظافت دارید. ما بهترین نیروهای خود را متناسب با امور شما معرفی و به محل اعزام خواهیم نمود.

چرا کار نظافت را به شرکت برگ سبز بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت خدمات نظافت برگ سبز به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: عواقب همکاری مستقیم با کارگران.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

شرکت خدماتی نظافت منزل, شرکت خدماتی, شرکت خدماتی تدارک, شرکت خدماتی نظافتی در تهران, شرکت خدماتی نظافتی غرب تهران, شرکت خدماتی تهران, شرکت نظافتی در تهران, شرکت نظافتی مهسان

اشتراک:

نظرات بسته اند