شرکت خدماتی نظافتی-کارگر خانم-نظافتچی خانم

0

شرکت خدماتی نظافتی-کارگر خانم-نظافتچی خانم

شرکت خدماتی نظافتی,شرکت خدماتی نظافتی تهران,شرکت نظافت منزل,شرکت نظافت,شرکت نظافت ساختمان,شرکت نظافتی,شرکت نظافت منازل,موسسه خدماتی نظافتی,موسسه خدماتی و نظافتی

معمولا خانمها به دلیل بیشتر انجام دادن امور منزل از جمله تغییر دکور ، نظافت منزل ، گردگیری ، مرتب کردن آشپزخانه ، آشپزی و… به این امور تسلط بیشتری دارند. همچنین به دلیل ریزبینی و دقت در امور ، جهت کارهای خورده کاری که نیاز به دقت و صبر و حوصله بیشتری دارد مناسب تر است.

شرکت خدماتی نظافتی-کارگر خانم-نظافتچی خانم

ویژگیهای نظافتچی خانم / کارگر خانم :

نظافتچی خانم عملکرد بسیار خوبی خواهند داشت و برای کارهای سبک و نیمه سنگین مناسب میباشند. برخی از ویژگیهای کارگران خانم بصورت زیر است :
– قابلیت کار در منازل و ادارات
– دقت بیشتر در امور منازل
– دقت در امور نظافت و گردگیری و…
– تسلط بیشتر به آشپزی
– تسلط بیشتر به چیدمان وسایل کابینت
– انجام کلیه امور منزل جارو و گردگیری
– انجام شستشوی ظروف
– شستشوی لباس و اتو زدن لباسها
– و….

* : توجه داشته باشید کارگران منزل خانم معرفی شده توسط شرکت خدماتی برگ سبز ، هر کاری مورد نظر شما باشد را انجام خواهند داد و فقط به موارد بالا محدود نمی باشد.

شرکت خدماتی نظافتی برگ سبز ، با دارا بودن نظافتچیان خانم و کارگران خانم ، زبده و حرفه ای ، قادر است کلیه امور منازل و شرکتها را بصورت تخصصی انجام دهد. کافی است با ما تماس بگیرید و دقیقا مشخص کنید که برای چه اموری نیاز به نیروی کار و نظافت دارید. ما بهترین نیروهای خود را متناسب با امور شما معرفی و به محل اعزام خواهیم نمود.

چرا کار نظافت را به شرکت برگ سبز بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت خدمات نظافت برگ سبز به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: عواقب همکاری مستقیم با کارگران.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

شرکت خدماتی نظافتی, شرکت خدماتی نظافتی تهران, شرکت نظافت منزل, شرکت نظافت, شرکت نظافت ساختمان, شرکت نظافتی, شرکت نظافت منازل, موسسه خدماتی نظافتی, موسسه خدماتی و نظافتی

اشتراک:

نظرات بسته اند