شرکت خدماتی نظافتی-نظافتچی آقا-کارگر نظافت آقا

0

شرکت خدماتی نظافتی-نظافتچی آقا-کارگر نظافت آقا

شرکت خدماتی نظافتی,شرکت خدماتی نظافتی تهران,شرکت نظافت منزل,شرکت نظافت,شرکت نظافت ساختمان,شرکت نظافتی,شرکت نظافت منازل,موسسه خدماتی نظافتی,موسسه خدماتی و نظافتی

کارگر و نظافتچی آقا به دلیل برخورداری از بنیه جسمی مناسب ، جهت فعالیت و انجام وظیفه در امور سنگین منازل و ادارات مناسب میباشد. کارگر نظافت آقا با توانایی انجام کار و اراده و خستگی ناپذیری میتواند امور محوله را به درستی در سریعترین زمان ممکن به شما تحویل دهد. نظافتچی آقا مناسبترین گزینه جهت جابجایی و حمل وسایل میباشد . همچنین جهت نظافت راه پله ، نمای ساختمان ، حیاط و پارکینگ و… بهتر است از نیروی خدماتی آقا استفاده کنید.

شرکت خدماتی نظافتی-نظافتچی آقا-کارگر نظافت آقا

برخی از ویژگیهای کارگر آقا / نظافتچی آقا :

نظافتچی آقا عملکرد بسیار خوبی خواهند داشت و برای کارهای نیمه سنگین و سنگین مناسب میباشند. برخی از ویژگیهای کارگران آقا بصورت زیر است :
– قابلیت کار در منازل و ادارات و…
– نظافت منازل و مغازه ها
– دقت کافی در امور منازل ، نظافت و گردگیری و…
– کمک در جادادن وسایل کمدها و کابینت ها
– جابجایی وسایل سنگین (کمد ، یخچال ، مبل و…)
– شستشوی ظروف غذا ، دیگ و…
– نظافت ساختمانهای نوساز
– کمک در اسباب کشی و جابجایی اثاث
– و….

* : توجه داشته باشید کارگران منزل آقا معرفی شده توسط شرکت خدماتی برگ سبز ، هر کاری مورد نظر شما باشد را انجام خواهند داد و فقط به موارد بالا محدود نمی باشد.

شرکت خدماتی نظافتی برگ سبز ، با دارا بودن نظافتچیان آقا و کارگران آقا ، زبده و حرفه ای ، قادر است کلیه امور منازل و شرکتها را بصورت تخصصی انجام دهد. کافی است با ما تماس بگیرید و دقیقا مشخص کنید که برای چه اموری نیاز به نیروی کار و نظافت دارید. ما بهترین نیروهای خود را متناسب با امور شما معرفی و به محل اعزام خواهیم نمود.

چرا کار نظافت را به شرکت برگ سبز بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت خدمات نظافت برگ سبز به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: عواقب همکاری مستقیم با کارگران.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

شرکت خدماتی نظافتی, شرکت خدماتی نظافتی تهران, شرکت نظافت منزل, شرکت نظافت, شرکت نظافت ساختمان, شرکت نظافتی, شرکت نظافت منازل, موسسه خدماتی نظافتی, موسسه خدماتی و نظافتی

اشتراک:

نظرات بسته اند