شرکت خدماتی نظافتی-نظافتچی ساعتی خانم و آقا

0

شرکت خدماتی نظافتی-نظافتچی ساعتی خانم و آقا

شرکت نظافتی غرب تهران,شرکت نظافتی در غرب تهران,شرکت نظافتی خدماتی,شرکت نظافتی شرق تهران,شرکت نظافتی تهران,شرکت خدمات نظافتی,شرکت خدمات نظافت منزل تهران

گاهی اوقات نظافت یک مکان زمان زیادی نیاز ندارد . بهترین راهکار استفاده از نیروی کار ساعتی است. همانطور که می دانید شرکتهای خدمات نظافتی ، دارای زمانبندی ۴ ساعت و ۸ ساعته هستند. بنابراین با توجه به نوع کار خود و زمانی که حدس میزنید برای آن کافی باشد ، اگر زمان مورد نظر زیر ۴ ساعت و یا بین ۴ و ۸ ساعت است شاید به صرفه باشد از کارگر ساعتی / نظافتچی ساعتی استفاده کنید.

شرکت خدماتی نظافتی-نظافتچی ساعتی خانم و آقا

روش کار به این شکل است که با شرکت خدماتی برگ سبز هماهنگ نموده و پس از تعیین وقت ، نظافتچی در اختیار شماست و کارها را انجام خواهد داد تا تمام شود. سپس شما به میزان ساعتی که کارگر یا نظافتچی در اختیار شما بوده ، وجه همان را به وی پرداخت خواهید نمود.

* : توجه داشته باشید که گاهی اوقات به نظر می رسد انجام یک کار ، زمان زیادی نیاز ندارد اما دست به کار که می شوید خودتان متوجه خواهید شد که زمان بیشتری لازم بوده است. بنابراین در تعیین میزان دقیق کار و ساعت مورد نیاز انجامش ، باید کمی واقع بین بود.

شرکت خدماتی نظافتی برگ سبز ، با داشتن پرسنل جوان ،کارآزموده و زرنگ ، کارهای شما را در سریعترین زمان ممکن انجام خواهد داد و می توانید بدون دغدغه به سایر کارهای مهمتر خود برسید و انجام کارهای پیش پا افتاده نظافتی و… را به کارگران و نظافتچیان ما بسپارید.

*: برای دریافت بهترین نیروی کاری ، حتما با شرکت هماهنگ کنید که دقیقا کاری که کارگر مورد نظر باید انجام شود چیست . که بهترین نیروی کار با ویژگی های انجام همان کار برای شما اعزام شود تا هم شما از عملکرد نیروی کاری راضی باشید و هم نیروی کاری به راحتی بتواند از پس آن فعالیت برآید.

چرا کار نظافت را به شرکت برگ سبز بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت خدمات نظافت برگ سبز به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: عواقب همکاری مستقیم با کارگران.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

شرکت نظافتی غرب تهران, شرکت نظافتی در غرب تهران, شرکت نظافتی خدماتی, شرکت نظافتی شرق تهران, شرکت نظافتی تهران, شرکت خدمات نظافتی, شرکت خدمات نظافت منزل تهران

اشتراک:

نظرات بسته اند