شرکت خدمات نظافت ساختمان-نظافت راه پله مسکونی اداری

0

شرکت خدمات نظافت ساختمان-نظافت راه پله مسکونی اداری

شرکت خدمات نظافت ساختمان,شرکت خدمات نظافت منزل شرق تهران,شرکت خدمات نظافتی غرب تهران,شرکت خدمات نظافتی در تهران,شرکت خدمات نظافت,شرکت خدمات نظافتی شرق تهران,خدماتی نظافتی

نیمی از زیبایی ساختمان شما در راه پله آن به چشم می آید !!!
به زیبایی آن بها بدهید ….

امروزه نظافت راه پله یکی از مهمترین مسایل هر ساختمانی است. از آنجایی که هر بیننده ای ، پس از ورود از درب ورودی ساختمان اولین جایی که از آن گذر خواهد کرد راه پله و آسانسور و… است تا به واحد مورد نظر برسد ، بنابراین کل دیدگاه یک بیننده در همان ابتدا با دیدن راه پله شکل خواهد گرفت.

شرکت خدمات نظافت ساختمان-نظافت راه پله مسکونی اداری

ذهنیت یک مهمان ، یا هرکسی که اولین بار وارد ساختمان شما شود ، در مسیر ورودی و راه پله شکل خواهد گرفت.

هرچقدر دکور ساختمان شما زیبا باشد ، …
تنها ورودی به آن ، مسیر راه پله است……

راه پله هر ساختمان جایی است که اهالی روزی چندبار از آن عبور خواهند کرد و از این جهت نظافت و پاکیزگی راه پله آن بسیار مورد اهمیت است. همین عبور و مرور زیاد نیز باعث زودتر کثیف شدن آن شده و نیاز است که برحسب تردد مسیر ، حداقل هفته ای ۲ بار بطور کامل نظافت شود.

 ما در شرکت خدماتی نظافت برگ سبز با کادری متخصص و هزینه ای بسیار منصفانه و ارزانتر از سایر شرکتها ، قادریم راه پله ، پارکینگ ، سرپله شما را با بهترین کیفیت نظافت کنیم.

نظافت راه پله ساختمان مسکونی و اداری خود را به ما بسپارید…..

شرکت خدمات نظافت با بیش از ۱۰ سال تجربه در امور نظافتی ، تنها شرکتی است که با خیالی آسوده میتوانید نظافت راه پله و مسیرهای عبوری ساختمان خود را به ما بسپارید.

 

چرا نظافت راه پله خود را به ما بدهید ؟

۱- نظافت راه پله ، حیاط و پارکینگ ساختمان شما بصورت حرفه ای و بدون نقص
۲- نظافت کلید و پریزهای راه پله
۳- تمیزکردن پشت جاکفشی ها
۴- نظافت داخل کابین آسانسور و کلیه درب های درون راه پله
۵- نظافت نرده ها
۶- نظافت قرنیزها
۷- شستشوی درب ساختمان و پارکینگ
۸- تمیزکردن شیشه های راه پله و طول مسیر
۹- تحویل کار به مدیر مجتمع یا صاحب خانه
۱۰- صرفه جویی در هزینه و زمان شما
*: نظافت راه پله و پارکینگ در ساختمانها و مکانهای اداری دارای شرایط متفاوتی است که نیروهای خدماتی شرکت برگ سبز به خوبی به همه مسایل آن واقف اند و کار را با بهترین کیفیت به شما تحویل خواهند داد.

 

هزینه نظافت راه پله :

هزینه نظافت راه پله بستگی به تعداد طبقات ، تعداد واحدها ، تعداد پارکینگ و انباری دارد. جهت اطلاع از هزینه نظافت راه پله محل کار یا آپارتمان مسکونی خود کافی است با شماره های شرکت خدماتی برگ سبز در پایین همین صفحه تماس بگیرید.

 

نیروهای خدماتی شرکت برگ سبز ، با سابقه چندین سال فعالیت در زمینه نظافت ، در سریعترین زمان و با کمترین هزینه راه پله شما را تمیز کرده و رضایت کامل شما را جلب خواهند کرد.

با سپردن نظافت راه پله ساختمان خود به شرکت خدماتی نظافتی برگ سبز ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و کار را به کاردان بسپارید ….
ما به دنبال جلب رضایت شما هستیم.

مناطق تحت پوشش شرکت خدمات نظافت برگ سبز :

نظافت راه پله منزل و شرکت شما در تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران پذیرفته می شود. شرکت ما با بیش از ۳۰۰ نظافتچی فعال که در تمامی نقاط تهران مستقر هستند ، قادر به ارائه سرویس میباشد.
نظافت راه پله غرب تهران ، نظافت راه پله شرق تهران ، نظافت راه پله شمال تهران ، نظافت راه پله جنوب تهران

چرا کار نظافت را به شرکت برگ سبز بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت خدمات نظافت برگ سبز به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: عواقب همکاری مستقیم با کارگران.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

شرکت خدمات نظافت ساختمان, شرکت خدمات نظافت منزل شرق تهران, شرکت خدمات نظافتی غرب تهران, شرکت خدمات نظافتی در تهران, شرکت خدمات نظافت, شرکت خدمات نظافتی شرق تهران, خدماتی نظافتی

اشتراک:

نظرات بسته اند